Akční nebankovní hypotéka

Máte v plánu rekonstrukci? Potřebujete nové auto, vybavení bytu či chcete po dlouhé době na dovolenou? Nemáte na to peníze? My Vám poskytneme finance daleko rychleji, pohodlněji a efektivněji než banka. Proč byste měli chtít nebankovní hypotéku právě od nás?

1) Pokud nesnášíte zdlouhavá vyjednávání v bance, kde Vás zahlcují papírováním a zbytečnými dotazy, jsme  pro Vás ideální možnost. U nás se z pohodlí domova ihned dozvíte, kolik si můžete půjčit a za jakých podmínek. Pokud se Vám bude naše nabídka líbit, tak její realizace zabere jen zlomek času než podobná jednání v bance.

2) Jen u nás máte garanci jedné z nejlepších úrokových sazeb s optimální dobou splácení a to bez jakýchkoliv poplatků předem!

3) Neřešíme registr dlužníků, nežádáme doložení příjmů či výpisy z účtů a ani se neptáme, na co peníze potřebujete! To je přece Vaše věc, nemyslíte?

4) Jsme jediná nebankovní společnost v ČR, která nabízí nebankovní hypotéky za nízké úrokové sazby od 8-14% p.a., navíc s tak nízkými splátkami, jako kdyby jste žádali o americkou hypotéku v bance. U nás ale máte tu výhodu, že Vám půjčíme až 70% z ceny nemovitosti na dobu 30 let s možností hypotéku předčasně splatit! A to zcela zdarma!

5) Naší nebankovní hypotékou Vám můžeme vyplatit exekuci či nevhodné zástavy, nabízíme konsolidaci půjček a navíc půjčku ihned, do 24 hodin!

Pokud máte zájem o nebankovní hypotéku u naší společnosti, neváhejte vyplnit nezávaznou objednávku. V krátké době budete kontaktováni obchodníkem.