Konsolidace půjček bez registru

Každému z nás se může lehce stát, že ztratí přehled o stavu vlastních financí. Když se ocitneme v situaci, že potřebujeme co nejrychleji peníze, často jako řešení zvolíme půjčku malé finanční hotovosti, aniž bychom se zamýšleli o její výhodnosti. Tyhle malé půjčky jsou ovšem výhodnější jen do té doby, než se jich sejde více najednou. Zoufalý člověk dělá zoufalé činy a ty bohužel nejsou bez následku. Při větším počtu malých půjček na více různých místech ( u více věřitelů) se sčítají úroky a i když to člověku po menších částkách ani nepřijde, zaplatí v  součtu vlastně o mnoho více, než kdyby si vzal jednu větší půjčku ( klidně i s vyššími úroky). Jenže to většinou člověk ani není, že si nakonec bude muset půjčit znovu a znovu, a proto ho ani možnost půjčení si větší částky na začátku jeho finančních problémů ani nenapadne. Pokud se něco podobného stalo i Vám, nezoufejte!

Existuje totiž poměrně jednoduché řešení – konsolidace půjček ( konsolidace úvěrů, popř. konsolidace splátek) . Co to vlastně ta konsolidace je? Jedná se vlastně o finanční postup, který Vám umožní sloučení několika různých půjček a úvěrů do jediné půjčky u jednoho věřitele – v tomto případě u nás. Mezi hlavní výhody, které z toho pro Vás plynou, patří hlavně sloučení splátek do jedné jediné, čímž se Vám sníží jak vaše měsíční splátky, tak i úroky a tím vlastně ušetříte překvapivě velkou finanční hotovost. Mezi další nesporné výhody patří i to, že získáte dávno ztracený přehled o stavu vašich financí, navíc si můžete po domluvě s námi upravovat např. Váš splátkový kalendář, výšku splátek anebo si půjčku zkrátit či prodloužit.

U nás můžete konsolidovat například bankovní půjčky, úvěry od splátkových společností, nevýhodné úvěry od leasingových společností, kreditní splátkové karty nebo kontokorentní úvěry. Pokud Vás pojem konsolidace zaujal, neváhejte vyplnit nezávaznou objednávku. Naši obchodníci se Vám ozvou s návrhem ideálního řešení vaší finanční situace.