Půjčka bez doložení příjmů

Už se Vám ta také někdy stalo? Šli jste si do banky půjčit peníze, a i když Vám třeba vyhověli, měli jste po tom pocit, jako by jste absolvovali prohlídku tělesných dutin? I taková jednání s bankou někdy bývají. Člověk má z toho pomalu pocit, jako by je nezajímala částka a doba, na jakou si u nich chcete půjčit a místo toho spíše kde pracujete, co všechno tam děláte a kolik si tím vyděláte. K tomu navíc zkusí vyhledat Vaše jméno v registru dlužníků a i v případě, že se v něm Vaše jméno figuruje kvůli nějaké banalitě o pár desítek korun, tak Vás s firemním úsměvem na rtech vyprovodí ze dveří. Pokud ale v registrech nejste a příjmy jste náležitě dokázali, může Vás zarazit či naštvat i oblíbená otázka na závěr ( dalo by se říct borec na konec ) , kdy se Vás po vysilujícím jednání zeptají, na co vlastně ty peníze potřebujete?!

Někteří by mohli namítat, že i v bankách existuje půjčka, o kterou když zažádáte, tak se otázce o budoucím využití půjčených peněz vyhnete. To je sice pravda…tzv. americká hypotéka je poměrně mladá záležitost ( u nás v ČR od roku 2004 díky schválení zákonu č. 190/2004 Sb., o dluhopisech ), která funguje na principu neúčelového hypotečního úvěru…ALE i při ní si banka ověřuje bonitu klienta. Podrobné doložení příjmů a výpisy z osobních účtů jsou nutností, bez které vám ji stejně neschválí…jedinou výhodou je tedy to, že se Vás nezeptají, na co si peníze půjčujete…

Půjčit si peníze od nás je tedy mnohem jednodušší! Nechceme Vám narušovat soukromí, nikdy se Vás nebudeme ptát na vaše předchozí dluhy, příjmy, na co peníze potřebujete. Nabízíme Vám širokou škálu kvalitních služeb v oblasti nebankovních půjček, od klasické půjčky ihned, do 24 hodin přes nebankovní hypotéky až po možnost vyplacení exekuce či konsolidaci vašich půjček. Pokud jsme Vás zaujali, neváhejte vyplnit nezávaznou objednávku. Naši obchodníci se Vám ozvou s návrhem ideálního řešení vaší finanční situace.