Vyplacení exekuce

Každý z nás se může někdy ocitnout v situaci, kdy utrácí více peněz, než vydělává. Pokud se jedná o malou částku, lze to řešit půjčkou. Pokud jste potřebovali více financí, patrně jste se zadlužili u více věřitelů. I tato situace lze poměrně jednoduše vyřešit, a to konsolidací půjček do jedné. Velký problém ovšem nastává v momentě, kdy Vás vaši věřitelé žalují, že dohodnuté částky včas nesplácíte. V ten moment se již roztáčí exekuční kolotoč a zastavit jej, není vůbec jednoduché. Nikdo by nechtěl přijít o svůj majetek, ale jak jej zachránit?

Největším problémem u exekucí je fakt, že Vám v této situaci už žádná banka nepomůže. Jde o záznamy v registrech dlužníků. Pokud záznam máte, žádná banka Vám nepůjčí a i v případě, že za Vás vyplatí exekuci někdo jiný, například kamarád či rodinný příslušník, nemůžete počítat s její pomocí dalších 5 let! Minimálně tak dlouho totiž záznamy v registrech zůstávají.

Ptáte se, jak lze tento exekuční kolotoč co nejrychleji zastavit a zároveň na něm už nikdy nesvést?  Jednoduše! Nabízíme Vám vyplacení exekuce a tím pádem i odvrácení následných dražeb. Probíhající exekuci můžete vyřešit právě nebankovní hypotékou či půjčkou na zástavu od naší společnosti. Pokud máte zájem o vyplacení exekuce, vyplňte nezávaznou objednávku na těchto stránkách. Naši obchodníci se Vám ozvou s návrhem řešení, který vám pomůže zbavit se exekuce jednou provždy!